Zmieniamy motocykle seryjne
w wyjątkowe motocykle
dla indywidualistów.

BMW Motorrad Dobrzański – miejsce, które jest połączeniem motocyklowej pasji
z profesjonalizmem specjalistów.

NASZE PROJEKTY

Kliknij w ZDJĘCIE,  aby wyświetlić więcej

2020 r.

2019 r.

2019 r.

Projektów
+ 0
Godzin pracy
+ 0
Customowych części
+ 0
Zadowolonych Klientów
0 %

DTC TEAM

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Przemek Żyła

Pierwsze doświadczenia z jednośladami to szkoła podstawowa, a poważna przygoda na dwóch kołach zaczęła się w czasach studenckich. Najbardziej doświadczony obieżyświat motocyklowy w Team’ie – Europa (w tym północna), Ameryka Południowa, Afryka i kawałek Azji. Żywioł Przemka to nie tylko szosa i szutry. Lubi też wyzwania w terenie. Dobrzański Team Customs – Nieoceniony znawca gustów a także potrzeb rynkowych.

Marek Krawczyk

Od 14 roku życia zarażony pasją do jednośladów. Motocykle szosowe i turystyka na dwóch kołach to zamiłowania Marka. Plany na najbliższą przyszłość motocyklową – rozwój umiejętności offroadowych. Dobrzański Team Customs – Główny projektant i wytwórca wszystkiego, czego nie wymyśliła żadna fabryka.

Grzesiek Leżoń

Przygodę z motocyklami rozpoczął w 12 roku życia, dostając swój pierwszy „poważny motocykl”-motorynkę. Pasja do jednośladów trwa już ponad 20 lat. Grzesiek w sezonie, niemal codziennie porusza się na dwóch kołach, pozostawiając samochód dla warunków ekstremalnych. Kierunki rozwoju i pasja – jazda w terenie.

Tomek Klamka

Z motocyklami związany od 10 lat – najpierw było to zwykłe hobby, potem pasja, a teraz również praca! Przeszedł drogę od nakedów, przez supersporty do dużych motocykli turystycznych, które ceni sobie najbardziej podczas długich podróży w ładne miejsca Polski i Europy. A tych miejsc jest wiele, bo „wszędzie jest ładnie gdy jedzie się tam motocyklem”.

STWÓRZ Z NAMI
SWÓJ PROJEKT

Dobrzański Team Customs zrealizuje Twoje marzenie